Welkom bij SC Berlikum!
Overzicht leiders SC Berlikum 2016-2017

Team      

Leiders                         

Telefoonnummer             

E-mailadres

1e

Janco Croes

Bert Schouten

Klaas Meinsma

06-44382132

06-23544123

06-13695180

janco_croes@hotmail.com

b.schouten9@chello.nl

2e

Alex Zijlstra

Heine Boorsma

06-40035534

06-53828508

e.osinga73@chello.nl

heineboorsma@live.nl

3e

Uit competitie gehaald

   

4e

Marten Jelle de Vries

Bart van Zeijl

06-28594728

06-36300947

martendevries1988@hotmail.com

bvzeijl@gmail.com

5e

Marcel(Nanu) Aalbers

06-51373638

marcelaalbers@live.nl

VR1

Stephan Poortman

Nynke Wassenaar

06- 57370912

06- 13436965

poortman_1@hotmail.com

nynkewas@gmail.com

VR2

Jaap Plekkringa

06-46597017

jplekkringa@live.nl

JO19/A1

Tjibbe Ferwerda

Jos Broeders

06-46559584

06-10915358

t.ferwerda69@hotmail.com

josbroeders@anavita.nl

JO17/B1

Feike Vrieswijk

Klaas Wiersma

Marco van Wigcheren

06-46096672

06-39808527

06-40959768

feike_vrieswijk@hotmail.com

klaas_thea_wiersma@hotmail.com

m.vanwigcheren@upcmail.nl

JO15-1/C1

Hendrik Jan v/d Baan

Erik Brouwer

06-50511061

06-

hendrikvanderbaan@hotmail.com

JO15-2/C2

Minne Schiphof

Jouke Ynema

06-21965856

0518-462507      

mian@kpnmail.nl

j.ynema@upcmail.nl

MO15/MB1

Ilse Tuinenga

Janke Papma

Leah Tuinenga

06-34153597

06-25237594

06-37387332

ilsetuinenga@hotmail.com

jankepapma@hotmail.com

leahtuinenga@hotmail.com

JO13-1/D1

Harry Visser

Willem de Zwijger

Bas Dobben (grens)

0518-462688

0518-462547

06-40532841

m.dijkstra7@chello.nl

w.de.zwijger@kpnplanet.nl

basdobben@hotmail.com

JO13-2/D2

Bernardus Renzema

Gosse Stellingwerf

06-23520787

0518-462439      

bernardusrenzema@gmail.com

g.stellingwerf1@chello.nl

MO13/MD1

Sake Krol

Anton Spindelaar

Heerke Osinga

06-20865331

06-14651442

06-21118119

s.krol2@chello.nl

a.spindelaar@chello.nl

heerke@chello.nl

JO11-1/E1

Jouke Jan van Schepen

Johannes Wielenga

06-10311761

06-13661885

jeejee46@hotmail.com

joeywielenga@hotmail.nl

JO11-2/E2

Ronnie van der Veen

Meile Post

0517-269405

0518-462805

ronski-1@home.nl

meilepost@gmail.com

JO11-3/E3

Conrad van der Briel

Eddy Roorda

06-23472278

06-54983258

c.briel@upcmail.nl

eddy.roorda@upcmail.nl

JO9-1/F1

Jouke Tuinstra

Dirk Jan Posthumus

06-54767532

06-22427225

jouke@mutasport.nl

dirkjanposthumus@gmail.com

JO9-2/F2

Robbert de Zeeuw

Marten Jelle de Vries

06-12828030

06-28594728

robbertdezeeuw@live.nl

martendevries1988@hotmail.com

JO9-3/F3

Frans Kuperus

Mathijs Kalma

06-45386919

06-30813921

franskuperus@gmail.com

mathijskalma@hotmail.nl

JO7-1/MP1

Eric Zittema

06-57548183

zittemap@hotmail.com

JO7-2/MP2

Wopke de Jong

Jelle Wim de Jong

06-15062433

06-55328912

wopkeaukejong@gmail.com

vi7qm3@kpnmail.nl

Ook een eigen website voor je club?
Kijk op www.clubopmaak.nl
© 2017 TV De Molen